Інсектицидна лампа 3 Вт Volt Polska 3ZZDOK9103 лампа для знищування комах
Топ

влевовправо
Інсектицидна лампа 9103, Ультрафіолетова лампа Volt Polska, Лампа для знищення комах

Особливості
Інсектицидна лампа 9103 – це сучасний прилад, призначений для знищення таких комах, як комарі та мухи. Притягнуті ультрафіолетовим світлом (УФ), комахи притягуються до металевої сітки під високою напругою, що викликає ураження електричним струмом. Лампа ефективно працює як в домашніх умовах (спальня, прихожа), так і в громадських місцях (офіси, ресторани, готелі). Вона розроблена як екологічно безпечний пристрій.
На які комахи діє інсектицидна лампа 9103?
- Комарі
- Мухи
Монтаж і умови використання:
Щоб лампа працювала ефективно, найкраще повісити її перед дверима, біля вікна, на висоті 0,8-1,2 м та на відстані 0,3 м від стіни.
Технічні характеристики
- Напруга живлення: 230V/50Hz
- Потужність: 3W
- Напруга інсектицидної сітки: 800V
- Розміри: 11x11x26 см
- Вага: 0,4 кг
Комплектація
- Інсектицидна лампа 9103
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від метеликів/метеликів, Від мух, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,25 ₴


