Перетворювач напруги DC PRO 200 Volt Polska 4ZDCPRO400 перетворювач напруги
Топ

влевовправо
Електронний інвертор DC PRO 400 24/12V,Перетворювач напруги, Інвертор VOLT POLSKA

Особливості
Електронний інвертор DC PRO 400 24/12V VOLT POLSKA – це сучасний і перешкодостійкий пристрій, призначений для зниження напруги в автомобільних установках з 24 до 12 В. Перетворювач характеризується дуже низьким рівнем перешкод, стабільною вихідною напругою та рядом захистів від перенапруги, що робить його ідеальним для живлення різних типів автомобільних споживачів, наприклад, автомобільних холодильників.
Які пристрої можуть живитися від DC PRO 400 24/12V?
- Автомобільні холодильники
- Міні-пилососи
- Автомобільні обігрівачі Webasto
- CB-радіо
Технічні характеристики
- Безперервний вихідний струм: 30A.
- Макс. миттєвий вихідний струм: 35A.
- Діапазон вхідної напруги: 15-30 В.
- Діапазон вихідної напруги: 12-14 В.
- Захист від перенапруги: 30-33 В.
- Захист від зниженої напруги: 18-21 В.
- Робоча температура: від -25 до +55°C.
- Розміри: 148x82x48 мм
- Вага: 0.504 кг.
Комплектація
- Інвертор DC PRO 400 24/12V.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Номінальний струм | 30 А |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.504 кг |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 886,25 ₴




