Стабілізатор мережевої напруги Volt Polska, Стабілізатор AVR 1000VA, Мережевий фільтр

Особливості
Стабілізатор мережевої напруги AVR 1000VA поєднує функції двох пристроїв: стабілізатора напруги та мережевого фільтра. Основна функція пристрою - автоматичне регулювання напруги, що подається на вхід стабілізатора. Він покращує параметри напруги, що надходить, зокрема, від локальної мережі чи генератора, а також придушує перешкоди, які вносять у мережу інші пристрої.
З якими пристроями працює AVR 1000VA?
- Комп'ютерні комплекти, сервери, маршрутизатори, модеми, мережеві компоненти
- Побутова електроніка, наприклад, аудіопідсилювачі та мікшери, акустичні системи, музичне обладнання, телевізори, стереосистеми, CD-DVD програвачі, ресивери тощо.
Технічні характеристики
- Потужність: 1000VA.
- Діапазон вхідної напруги: 150-270 В.
- Вхідна частота: 50 Гц.
- Вихідна напруга: 230 В.
- Точність виходу: 8%.
- Час затримки: 180 секунд / 6 секунд.
- Захист: Перевантаження, знижена напруга, перенапруга, температура, коротке замикання.
- Розміри: 195x117x124 мм.
- Вага: 2.5 кг.
Комплектація
- Стабілізатор напруги AVR 1000VA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 124 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480,25 ₴







