Джерело безперебійного живлення 48/230В, 6/18кВт Volt Polska 3SSP600048 джерело аварійного живлення
Топ

влевовправо
ИБП Power Sinus 6000 48V, Источник аварийного питания Volt Polska, Инвертор для резервного питания

Особливості
ИБП Power Sinus 6000 48V - це поєднання інвертора, зарядного пристрою та автоматичного перемикача змінного струму в одній ланцюзі. Пристрій переважно слугує як ІБП з формою напруги Pure Sinus. Він використовується там, де потрібне стабільне напруження та дуже високий пусковий струм 3000 Вт, включаючи короткочасний (до 20 секунд) 9000 Вт. Однією з переваг Power Sinus 6000 48V є можливість підключення різних типів 48-вольтових акумуляторів.
Які пристрої можуть живитись від Power Sinus 6000 48V?
- Холодильники
- Морозильні камери
- Повітряні компресори
- Кемпери
- Насоси CH
- Плити CO
- Gates
- Сонячні системи
Особливості безпеки:
- Перевантаження
- Захист від перегріву
- Знижена напруга
- Коротке замикання
- Перевантаження батареї
Що відрізняє ІБП Power Sinus 6000 48V від інших пристроїв?
- Джерело безперебійного живлення SINUS виробляє на виході "синусоїдальну" напругу, таку ж, як у мережі. Завдяки цьому він може живити індуктивні пристрої (наприклад, електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильники тощо).
Технічні характеристики
- Загальна (миттєва) потужність: 18000ВА
- Безперервна потужність: 6000 Вт
- Напруга батареї: 48 В
- Час перемикання мережа/батарея: 10 мс
- Частота вихідної напруги: 50±0,3 Гц
- Вихідна напруга: 230В
- Ток зарядки: 60 +/- 5A
- Коефіцієнт корисної дії: до 88%
- Коефіцієнт потужності: 0.8-1 cos φ
- Діапазон вхідної напруги (акумулятор): 42V-60V±0.5VDC
- Діапазон вхідної напруги (мережа): 164-243V
- Розміри: 597x242x198 мм
- Вага: 31,5 кг
Комплектація
- ИБП Power Sinus 6000 48V
- Посібник користувача
- Гарантійний талон
- Комплект кабелів для підключення акумулятора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31.5 кг |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 597 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 164 В |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Струм заряду | 60 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 398,75 ₴






