Джерело безперебійного живлення 24/230В, 6/18кВт Volt Polska 3SSP600024 дбж
Топ

влевовправо
ІБП Power Sinus 6000 24V, Джерело аварійного живлення Volt Polska, Інвертор для резервного живлення

Особливості
ІБП Power Sinus 6000 24V - це поєднання інвертора, зарядного пристрою та автоматичного перемикача змінного струму в одній схемі. Пристрій в основному служить як ІБП з формою напруги Pure Sinus. Він використовується там, де потрібно стабільне напруження та дуже високий пусковий струм 6000 Вт, включаючи короткочасний (до 20 секунд) 18000 ВА. Однією з переваг блоку живлення Power Sinus 6000 24V є можливість підключення різних типів акумуляторів 24V.
Які прилади можуть живитися від Power Sinus 6000 24V?
- Холодильники
- Морозильні камери
- Повітряні компресори
- Кемпери
- Насоси CH
- Плити CO
- Gates
- Сонячні системи
Особливості безпеки:
- Перевантаження
- Захист від перегріву
- Знижена напруга
- Коротке замикання
- Перевантаження батареї
Що відрізняє ІБП Power Sinus 6000 24V від інших пристроїв?
- Джерело безперебійного живлення SINUS виробляє на виході "синусоїдальне" напруження, таке саме, як в мережі. Завдяки цьому він може живити індуктивні пристрої (наприклад, електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильники тощо).
Технічні характеристики
- Загальна (миттєва) потужність: 18000ВА
- Безперервна потужність: 6000 Вт
- Напруга батареї: 24 В
- Час перемикання мережа/батарея: 10 мс
- Частота вихідного напруження: 50±0,3 Гц
- Вихідне напруження: 230В
- Ток зарядки: 85 +/- 5A
- Ефективність: до 88%
- Коефіцієнт потужності: 0.8-1 cos φ
- Діапазон вхідного напруження (акумулятор): 21V-30V±0.5VDC
- Діапазон вхідного напруження (мережа): 164-243V
- Розміри: 597x242x198mm
- Вага: 31.5 кг
Комплектація
- ІБП Power Sinus 6000 24V
- Посібник користувача
- Гарантійний талон
- Комплект кабелів для підключення акумулятора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31.5 кг |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 597 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 164 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Струм заряду | 85 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 212 ₴





