Опис товару
ФАРБУВАЛЬНИЙ АГРЕГАТ 8Л CATA
Ідеально підходить для фарбування великих поверхонь
Фарбувальний агрегат від CATA модель 8L-CATA
Установка має бак об'ємом 8 л, на кришці якого встановлений регулятор тиску з манометром і запобіжним клапаном.
Фарба під тиском подається до фарборозпилювача і розпилюється там за допомогою стисненого повітря.
Фарбувальний агрегат під тиском ідеально підходить для фарбування великих поверхонь і не тільки. Професійний і компактний
Фарборозпилювач CATA ідеально підходить для всіх фарбувальних робіт на стінах, стелях і т.д., а також для фарбування.
Пневматичний фарборозпилювач із зовнішнім баком на 8 л - ідеальний комплект для зовнішніх робіт і фарбування великих поверхонь.
Завдяки компактним розмірам, гнучким шлангам і міцному стропу, набір підходить для мобільних робіт, на висоті або на платформах.
Апарат працює з широким спектром лаків і фарб без розчинників, таких як акрилові фарби, контактні клеї, морилки, шпалери, емульсії тощо.
МАЄ ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗАСТОСУВАННЯ:
- Фарби на масляній основі
- Лаки
- Ґрунтовки
- Лаки
- та інші
У КОМПЛЕКТІ:
- Бак 8л
- Форсунка пістолета-розпилювача 1,8 мм
- Редуктор 0-10 бар
- Шланг для повітря та фарби бл. 2,5 м
- Гачок для підвішування
- Оригінальна упаковка
- Інструкція з експлуатації EN
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Модель: M80638C
- Тиск подачі: 6 - 8 бар
- Робочий тиск: 3 - 4,5 бар
- Регулятор повітря: 0 - 10 бар (0-150psi)
- Витрата повітря пістолетом: 220 - 370 л/хв
- Ємність: 8 л
Резервуар виготовлений з товстого сплаву, на кришці якого встановлений редуктор тиску з манометром і запобіжним клапаном.
Пристрій дозволяє наносити фарби різної густини. Дозволяє рівномірно покривати нерівні, круглі, ажурні поверхні тощо. Скорочує і спрощує роботу.
- Ціна: 6 248,68 ₴


