Головки для колісних болтів Geko G10510 Польща ударні головки для легкосплавних дисків
Топ

влевовправо
Набір ударних головок для легкосплавних дисків 17 мм, 19 мм, 21 мм, набір торцевих головок GEKO G10510

Особливості
Набір професійних довгих ударних торцевих головок для легкосплавних дисків. У набір входять три ударні головки торцеві розміром 17, 19 і 21 мм. Торцеві головки виготовлені з високоякісної хром-ванадієвої сталі, що характеризується високою стійкістю до поломок та механічних пошкоджень. Кожна торцева головка має пластикову накладку для захисту легкосплавного диска від подряпин.
Технічні характеристики
- гнізда 17, 19, 21 мм
- надзвичайно міцна хром-ванадієва сталь (CrV)
- робота з ударним гайковим ключем з хвостовиком 1/2"
- довжина торцевих головок 78 мм
- пластиковий ковпачок запобігає появі подряпин на легкосплавних дисках
Комплектація
- ударні головки - 3 шт.
- пластиковий кейс - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478,67 ₴




