Вібробулава глибинна для бетонних робіт 2800 Вт Boxer BX-171 вібратор для бетону

влевовправо
Ущільнювач бетону, вібратор 2800 Вт BOXER BX-171
Професійний вібратор для потовщення бетону від BOXER. Пристрій дозволяє усунути бульбашки повітря з бетону, одночасно збільшуючи щільність та міцність бетонної маси.
Висока потужність 2800 Вт ефективно справляється з ущільненням перекриттів та підлог, фундаментних основ, а також будівництво фундаментних стін та фундаментів.
Завдяки перевіреній конструкції пристрій довговічний та надійний.

Характеристики:
- Бренд: BOXER
- Модель: BX171
- Тип пристрою: бетонний вібратор
- Потужність: 2800 Вт
- Швидкість обертання: 4200/хв.
- Ступінь ізоляції: Клас 2
- Частота: 50 Гц
- Номінальна напруга: 250 В
- Довжина булави: 1,5м.
- Діаметр покеру: 36 мм
- Вага комплекту: 7 кг.

Особливості продукту:
- Позбавлення бульбашок повітря
- Практичний для заливання стель та підлог.
- Будівництво фундаментних основ
- Влаштування фундаментів та фундаментних стін
- Потужний й більш довговічний двигун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Напруга | 250 В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4200 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 169 ₴




