Бочковий мережевий перфоратор 2300 Вт Kraft&Dele KD1692 Перфоратор бочковий

влевовправо
Перфоратор бочковий KD1692 2300W
Щоб поліпшити зручність використання, дриль добре збалансований. Це дає Вам можливість працювати довго, не відчуваючи втоми.
Висока потужність двигуна і мала вага роблять пристрій ідеальним як для домашніх аматорів, так і професіоналів.

Характеристики:
-
Модель: KD1692
-
Тип пристрою: Перфоратор
-
Потужність: 2300 Вт
-
Живлення: 230 В/50 Гц
-
Швидкість обертання: 0-4000 об/хв
-
Кількість ударів: 2150/хв
-
Вага: 8 кг

Комплектація:
1.Перфоратор 2300 Вт KD1692
2. Зубило плоске
3. точкове долото
4. інструкція польською
5. Оригінальна упаковка
6. Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2150 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴










