Ручний аератор POWERMAT PM1122 340 мм
Ручний аератор POWERMAT на колесах для аерації газону шляхом проколювання ґрунту шипами. Це незамінне пристосування для догляду за декоративними газонами, що полягає у стрижці газону. Аерація газону - це процес аерації трави, який слід проводити двічі на сезон. Це необхідно для розпушування та аерації ґрунту.
- Покращує повітрообмін між ґрунтом і атмосферою.
- Знижує втрати, що виникають через надмірне випаровування води.
- Підтримує дію добрив
- Підвищує еластичність газону.
- Підвищує регенеративну здатність газону.
- Підвищує середню температуру ґрунту в прикореневій зоні.

Характеристики:
- Робоча ширина: 340 мм
- Загальна ширина: 420 мм
- Висота інструменту: 148 см.
- Розмір колеса: 14,5 см.
- Довжина штифта: 35 мм.
- Вага: 3,5 кг
Аератор має коліщатка, що робить роботу з ним дуже приємною. Робота з аератором стає ще більш "чистою" завдяки чохлу. Штифти кріпляться гвинтами, 27 штифтів довжиною 35 мм фіксуються гвинтами зі сталі з покриттям.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина обробки | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Ширина обробки | 340 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 462 ₴




