Побутовий вентилятор 200 Вт / 12000 м3/год Powermat PM0630 промисловий вентилятор

Підлоговий вентилятор Powermat Industrial-60
Промисловий підлоговий вентилятор Industrial-60 від Powermat призначений для вентиляції приміщень, він розподіляє прохолодне повітря від рівня підлоги до більш високих частин приміщення. Ідеально підходить для провітрювання в побутових приміщеннях, а також на складах, виробничих цехах тощо.

Потужний двигун потужністю 200 Вт в поєднанні з великим діаметром вентилятора 61 см дозволяє створювати сильний повітряний потік, і таким чином ефективно перемішувати повітря, максимальний потік повітря становить 12 000 м3/год.
- Корпус виготовлений з міцної сталі з порошковим покриттям, що підвищує його довговічність.

- Виробник: Powermat
- Модель: Industrial-60
- Живлення: 230В / 50Гц
- Потужність двигуна: 200 Вт
- Максимальні обороти: 1300 об/хв
- Потік повітря до: 12000 м3/год
- Регулювання потоку повітря: 3 рівня
- Діаметр вентилятора: 61 см / 24"
- Довжина шнура живлення: 1,8 м
- Виготовлений зі: сталі з порошковим покриттям
- Рівень шуму: 65 дБ
- Висота пристрою: до 85 см
- Вага нетто: 12,5 кг
Вентилятор встановлений на міцних опорах , які додатково зменшують вібрацію під час роботи. Для збільшення мобільності вентилятор має два прогумованих транспортувальних колеса та ручки для зручності транспортування.

Управління вентилятором здійснюється за допомогою панелі, розташованої на задній частині вентилятора, де можна встановити 3 швидкості обдування: повільна, середня, швидка.
Перевагою вентилятора є можливість нахиляти його в дуже великій мірі , і таким чином змінювати кут, під яким обдувається повітряний потік.
Надійне виготовлення та високоякісні матеріали забезпечують тривалу безвідмовну роботу навіть у складних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12.5 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 125 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пилозахищене виконання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Датчик присутності | Немає |
| Діаметр лопатей | 600 мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Споживана потужність | 0.2 |
| Продуктивність | 12000 |
| Регулювання висоти | Немає |
| Регулювання швидкості | Да |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція нахилу | Да |
| Функція повороту | Да |
| Функція зволоження | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 12 492 ₴










