Настільний заточувальний станок дисково-стрічковий 1500 Вт, 150 мм, 2950 об/хв Powermat PM1144

влевовправо
Верстат шліфувальний Powermat PM-SS-1500M 1500 Вт
Потужна настільна шліфувальна машина для домашнього використання. Безвібраційна робота, точне шліфування, якісна збірка забезпечують тривалий термін служби машини. Шліфувальна машина оснащена металевим корпусом, регульованими насадками, іскрогасником. Настільна шліфувальна машина Powermat PM-SS-1500 - корисний пристрій для кожного будинку і майстерні.
Ця модель призначена для сухого шліфування, заточування та очищення різних ріжучих інструментів, ножів, біт, металевих деталей, ключів та інших інструментів і предметів.

Характеристики:
- Живлення 230В / ~50Гц
- Максимальна потужність 1500 Вт
- Розмір кола 150 х 16 х 12,7 мм
- Швидкість без навантаження 2950 об/хв
- Вага 4,5 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1500 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 2950 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴










