Різьбонарізна машинка 1800 Вт Kraft&Dele EC592 Машинка для нарізання різьби

влевовправо
Електрична різенарізна машина, клеппа Kraft & Dele 1800 Вт 230 В 28 об/хв EC592
- Різьбарвний верстат дає змогу створювати міцні нарізні з'єднання.
- Добре працює під час гідротехнічних робіт, а також у столярних майстернях.
- Чавунна конструкція пристосована для роботи з великими навантаженнями.
- Пристрій має великі та додаткові прорізи для охолоджувальної рідини, для поліпшення змащення ножів.
- Ергономіка ножа полегшує заправлення нитки.
- Чавунний ковпачок забезпечує більшу жорсткість і краще збереження якості різі

Характеристики:
- Потужність 1800 Вт.
- Напруга 230 В.
- Частота 50 Гц.
- Плашки 1/2"; 3/4"; 1"; 1-1/4"; 1-1/2"; 2".
- Швидкість без навантаження 28 об/хв.
- Нарізування різі 20,9–59,6 мм.
- Розміри 500 x 180 x 90 мм.
- Вага 19 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 |
| Висота | 90 |
| Напруга | 220 |
| Потужність | 1.8 |
| Частота | 50 GHz |
| Ширина | 180 мм |
| Тип приводу | Електричний |
| Максимальний діаметр метричної різі | 59.6 мм |
| Спосіб подавання заготовки | Ручний |
| Мінімальний діаметр метричної різі | 20.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 773 ₴










