Пила стрічкова Kraft&Dele KD5294 850 Вт
Міцний двигун із постійною швидкістю різання. Паралельний упор зі швидким упором для точних розрізів.Поперечний упор із настроюванням кута для точних косих розрізів
Стіл із можливістю безперервного нахилу із системою швидкого затискача та кутовою шкалою для різання під кутом. Під'єднання до зовнішньої системи всмоктування. Захисний вимикач

Характеристики:
- Двигун 230 В / 50 Гц
- Потужність 850 Вт
- Монтажна довжина під'єднання до мережі 3 м
- Клас захисту I
- Ступінь захисту IPX0
- Довжина леза 1400 мм
- Ширина леза 7 мм
- Швидкість холостого ходу 1500 об/хв
- Робочий діапазон різання 80 мм (90°); 50 мм (45 °)
- Вага 18 кг
- Розмір 305х305 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 18 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина стрічкової пили | 305 мм |
| Ширина стрічкової пили | 305 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 230 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 850 |
| Кут нахилу | 45 |
| Кількість обертів холостого ходу | 1500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴








