Перфоратор 2400W Kraft&Dele KD1693
Перфоратор KD1693 від KraftDele потужністю 2400 Вт. Щоб поліпшити зручність використання, дриль добре збалансована. Це дає Вам можливість працювати довго, не відчуваючи втоми. Висока потужність двигуна та мала вага роблять пристрій ідеальним як для домашніх аматорів, так і для професіоналів.
- Висока потужність (2400 Вт )
- зручна ручка
- маленький вага
- сертифікат відповідності

Характеристики:
- Модель KD1693
- Тип пристрою Перфоратор
- Потужність 2400 Вт
- Харчування 230 В / 50 Гц
- Швидкість обертання 0-4200 об/хв
- Кількість ударів 2150/хв
- Вага 9 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість ударів | 2150 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальна кількість оборотів | 4200 |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Додаткові функції | |
| Реверс | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 833 ₴











