Набір ударних головок 1/2" (10-32 мм) Kraft Dele KD10531 Набір ударних торцевих головок

влевовправо
Набір ударних торцевих головок KD10531
Головки виготовлені з міцної високоякісної хромванадієвої сталі.
Головки поміщені в практичний кейс із пластику.

Характеристики:
-
Квадрат 1/2"
-
Кількість одиниць: 16
-
Розмір головок: 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Кількість в наборі | 16 |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Квадрат | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 238 ₴








