Акумуляторний дриль-шурупокрут 12V Li-ion LCD Kraft&Dele KD3068
Машинні лещата — незамінний інструмент для робіт, що вимагають стабілізації та міцного закріплення оброблюваних матеріалів під час відгвинчування, різання, шліфування та свердління. Ходовий гвинт із рифленою ручкою та вільним штифтом.
Виготовлений із високоякісної вуглецевої сталі.

Характеристики:
- Ширина щелепи: 75 мм
- Розмах крил: 65 мм
- Розмір: 28x28x17 см.
- Вага: приблизно 6 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Максимальне розкриття лещат | 65 мм |
| Ширина губок | 75 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 170.0 |
| Довжина | 280.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴











