Шліфмашина для стель і стін (жираф) 1200 Вт 255 мм PROLINETECH PLT/WS-1200

влевовправо
Шліфмашина для стель і стін (жираф) PROLINETECH PLT/WS-1200 1200 Вт 255 мм
Шліфувальна машина для шліфування стін – універсальний та практичний інструмент для різноманітних внутрішніх робіт та ремонту приміщень, призначений для вибагливих любителів своїми руками. Завдяки потужному двигуну 1200 Вт з якісною трансмісією можна легко та якісно шліфувати стіни, стелі, видаляти залишки шпалер, фарби, штукатурки. Для підвищення результатів та діапазону роботи він обладнаний телескопічною ручкою, ергономічно налаштованою.
- Потужний двигун 1200 Вт
- Великий шліфувальний диск із практичною системою кріплення «липучки»
- Шарнірні підшипники для переміщення шліфувальної головки
- Адаптація до різних поверхонь (що підлягають шліфуванню) шляхом регулювання швидкості
- Оптимальна ергономічна адаптація (Т-подібна ручка) при обробці стелі
- Швидко та легко складається ручка
- 6 шліфувальних пластин Ø225 мм (2*P60/2*P80/2*P120)

Характеристики:
- Потужність 1200 Вт
- Діаметр шліфувального диска 225 мм
- Довжина кабелю 400 см
- Швидкість обертання: MAX 1850/хв
- Вага без аксесуарів: 3.2


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proline |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1850 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 881,18 ₴





