Садовий електричний ножовий подрібнювач 2550 Вт, 39 мм Kraft&Dele KD5200 Подрібнювач гілок

Подрібнювач гілок електричний 2550 Вт, 4500 хв, 39 мм Kraft&Dele KD5200
Подрібнювач оснащений сучасним та ефективним двигуном потужністю 2550 Вт, який характеризується безперебійною роботою та низьким рівнем шуму. Пропонований подрібнювач гілок легко дозволяє подрібнювати жорсткі багаторічні стебла, гілки з живоплотів або чагарників і навіть гілки діаметром до 39 мм. Подрібнені залишки можна використовувати як мульчу для клумб і доріжок або утилізувати як компост.
Переваги:
- Потужність та продуктивність
- Легкість у використанні
- Безпечна робота
- Економія часу та зусиль
- Допомога у збереженні чистоти в саду
- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD5200
- Номінальна потужність: 2550 Вт
- Швидкість без навантаження: 4500 хв
- Максимальна товщина різання: 39 мм
- Вага: 11 кг
- Електричний подрібнювач KD5200
- Оригінальна упаковка
Пристрій має подвійні ріжучі ножі, виготовлені з високоякісної сталі і є змінними. Подвійні ножі та електродвигун забезпечують тиху роботу пристрою. Обрізання гілок - одна з основних робіт по догляду за садом, яку ми виконуємо в наших садах. Однак, як тільки робота виконана, зазвичай виникає проблема, що робити зі зрізаними гілками. На допомогу приходить подрібнювач гілок, який ми пропонуємо. Це не тільки дуже екологічне, але й зручне рішення. Нещадний до гілок, але абсолютно безпечний для користувача.
Для забезпечення безпеки користувача подрібнювач має захист від перевантаження та лезо для відштовхування гілок. Подрібнювач дуже простий у використанні, йому потрібна лише мить, щоб перетворити гілки на дрібні шматочки. І що дуже важливо, ці шматочки потім можна використовувати як мульчу або природний компостний матеріал. Таким чином, подрібнювач гілок не тільки допоможе вам впоратися з клопотами, пов'язаними з обрізанням гілок, але й дасть вам високоякісне природне добриво для ваших грядок.
Замовляйте подрібнювач гілок Kraft&Dele KD5200 вже сьогодні та зробіть догляд за вашим садом ще більш комфортним!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр гілок | 39 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Споживана потужність | 2550 Вт |
- Ціна: 6 459 ₴







