Пила ланцюгова електрична (2800 Вт, 405 мм, прямий двигун) Sturm CC9928S

влевовправо
Пила ланцюгова електрична Sturm CC9928S - інструмент, що застосовується в домашньому господарстві для пиляння дров, валки невеликих дерев і при зведенні споруд. Пила укомплектована електродвигуном потужністю 2800 Вт, шиною довжиною 405 мм. Число ланок в колі 57, ширина паза 050"/1,3 мм. Мастило ланцюга відбувається автоматично, для цього необхідно тільки час від часу перевіряти рівень масла в масляному баці. Натяг ланцюга проводиться за допомогою безключовий системи натягу ланцюга. Інструмент має компактні розміри за рахунок поперечного розташування вбудованого електродвигуна і редуктора. Пила дуже зручна в роботі і ергономічна.
Огляд:
Особливості:
- Ударостійкий пластик - використовується тільки високоякісний пластик первинної переробки
- SDS-система - система безключового регулювання натягу ланцюга
- SOFT-Start - при запуску пилки обертів двигуна збільшуються повільно, що значно збільшує ресурс двигуна
- Smart Brake - швидка зупинка ланцюга, менш ніж за 0,12 с.
- Hardened Gears - шестерні двигуна виконані з високолегованої сталі підвищеної міцності.
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Пила, шина, ланцюг, чохол шини, інструкція з експлуатації;
Документація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 107 дБ |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 055 ₴




