Ланцюгова пила акумуляторна Sturm CC9930CL — це сучасна легка садова пилка, яка відмінно підійде для підрізування сучків, а також розпилу невеликих колод. При цьому завдяки потужному мотору вона може впоратися і з більш складними завданнями. Пила оснащена шиною довжиною 30 див. Також дана модель легка і проста у використанні завдяки прогумованої рукоятці, бесключевому натягу і заміні ланцюга. Пила готова до роботи натисненням однієї кнопки. Для безпеки передбачено запобіжник включення, а також масивний щиток для рук. Для довговічної роботи двигун має захист від перевантаження. Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
Головною особливістю цієї моделі є час автономної роботи — до 40 хвилин від 3 Ач батареї. Для безпеки передбачена кнопка-запобіжник від випадкового старту і щиток для захисту рук від порізів.Ланцюгова пила працює від акумуляторної батареї Sturm CL203B (в комплект не входить), яку можна використовувати з іншими пристроями з лінійки Sturm 36В.
Огляд:
Особливості CC9930CL:
- Робота від 36В акумулятора, сумісного з іншими пристроями з лінійки Sturm 36В;
- BRUSHLESS TECHNOLOGY - безщітковий двигун;
- Плавний пуск;
- Механічний гальмо ланцюга;
- ВИСОКА ШВИДКІСТЬ руху ланцюга – для ще більшої продуктивності і зменшення навантаження на двигун;
- SDS-бесключевая система натягу ланцюга;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Вага | 2.78 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 305 мм |
| Об'єм масляного бака | 75 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴






