Голівка шестигранна 1/2", 28мм*38мм, Cr-V INTERTOOL ET-0028
Виробник: Intertool; Квадрат: 1/2"
Дополнительные характеристики. Тип: головка шестигранная; Объем: 0,000339; Вес : 0.165 кг; Гарантия: пожизненная года; Размер головки: 28 мм; Длина головки: 38 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,211 |
| Гарантія | довічна |
| Довжина головки | 38 мм |
| Обсяг | 0,000288 |
| Розмір головки | 28 мм |
| Тип | головка шестигренна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴



