Візок для інструментів INTERTOOL BX-3018
Виробник: Intertool
Габаритні розміри. Ширина: 450.0мм; Висота: 630 мм (без рукоятки) мм; Вага: 5.65кг
Дополнительные характеристики. Материал изготовления: пластик; Объем: 0,090853; Глубина: 260; Диаметр колеса: 180 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.65 кг |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 630 мм (без рукоятки) |
| Глибина | 260 мм |
| Діаметр колеса | 180 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Обсяг | 0,090853 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618 ₴









