Этот сучкорез (веткорез) оснащен редуктором, который в два раза увеличивает режущее усилие! Благодаря этому он без особых усилий справляется с ветками диаметром до 40 мм!
Особенности
- Стальное лезвие в сочетании с силовым редуктором в один жим справляется с древесиной до 40 мм;
- Сучкорез большой, но при этом не нагружает мышцы. Телескопические легкие алюминиевые ручки позволяют работать на высоте и не уставать;
- Легко справляється із самими важкодоступними гілками всередині крони і поблизу ствола. Розмір контактного сучкорізи регулюється шістьма положеннями.
Телескопічні Ручки і розкладаються до 1 метра, тим самим роблячи важіль на зріз більш потужним при менших силових витратах з боку садівника.
Візьміть в руки цей садовий інструмент і відріжте гілку, і ви відчуєте наскільки це легко і швидко!
Гілкоріз при своїх значних габаритах дуже легкий, виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться і не деформується завдяки ребрам жорсткості на телескопічних ручках.
Лезо сучкорізи з гострою заводський заточкою, не стирається і здійснює швидкий різ.
Гілки не зісковзують з ріжучою площині, завдяки рифленою сталевий поверхні нижнього наполегливої леза.
Комфорт в роботі забезпечать також зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці і гарантують надійний хват.
Вибирайте цей гілкоріз для обрізки гілок і економте ваші сили і час!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.58 кг |
| Довжина леза | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | алюміній, сталь |
| Загальна довжина | 680 – 1020 мм |
| Обсяг | 0.003726 |
| Тип | Контактний |
- Ціна: 759 ₴











