Этот универсальный инструмент включает в себя сучкорез и ножовку по дереву. Предназначен для спила ветвей, побегов, формирования кроны деревьев, а также для обрезки сухих веток в труднодоступных местах и на большой высоте. Человек абсолютного любого роста сможет обрезать ветки, не используя стремянку, а также добраться в самые сложнопроходимые места и кустарники.
Ви не помітите, як важка робота перетворитися в задоволення. Висоторіз легкий, виготовлений з міцного алюмінію, не навантажує вашу спину і не стомлює.
Особливості
- Вертикальний робочий діапазон до 4 м;
- Пила і секатор в одному інструменті;
- Комфортний і легкий, не втомлює своєю вагою.
Лезо сучкорізи з унікальною геометрією, лінія зрізу виходить рівною і не травмує дерева. Зручно заготовляти живці або обрізати молоді пагони. Механізм ручного штанговий легко приводиться в дію за допомогою товстого шнура і в один натиск моментально відсікає сучки і відростки.
Пила висоторізу ріже чисто і не заминает волока, призначена спеціально для спилювання на великих відстанях. Вигнута форма забезпечить повний захоплення гілки. Форма і розташування зубів дозволяють легко проходити деревину без небезпеки зігнутися або зламатися.
Перетворіть монотонну, незручну роботу в задоволення з цим універсальним висоторізом – сучкорізом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.417 кг |
| Довжина леза | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструменти | сучкоріз, пилка по дереву |
| Максимальний діаметр різу | 20 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
| Обсяг | 0.007258 |
| Тип | ручний, телескопічний |
- Ціна: 1 149 ₴








