Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-2500 : 25 см3 | крок ланцюга 3/8"
-15%
- Готово до відправки
- Код: BP-83532
5 339 ₴
4 539 ₴
+380 (97) 596-78-95
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отримати консультацію або замовити товар можна за телефоном:
👉 097 596 78 95
Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-2500 :
Опис роботи:
Збалансована конструкція, ергономічний дизайн і хороша потужність бензопили Grunhelm GS-2500, роблять її зручною в експлуатації, надійним і довговічним інструментом, призначеним для заготівлі деревини. Система придушення вібрацій буде додатковою перевагою при виборі бензопили. Ударостійкий корпус, захистить інструмент від пошкоджень, а компактні підвищать мобільність. Гарантія на бензопилу Grunhelm GS-2500 составляет12 місяців. Особливістю даної моделі є 11" шина і ланцюг з кроком 3/8".
Особливості:
- хромовані стінки циліндра
- низький рівень вібрацій і шуму
- мала вага і компактність
- крок ланцюга 3/8"
- металеві бічні кришки
- простота у використанні
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Grunhelm |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип харчування |
Бензин |
|
Потужність |
2000 Вт |
|
Об'єм двигуна |
25 см3 |
|
Довжина шини |
30 см |
|
Крок ланцюга |
3/8" Р |
|
Обсяг паливного бака |
0, 23 кг |
|
Клас інструменту |
Побутової |
|
Вага |
4 кг |
Гарантія 1 рік
Комплект поставки :
- бензопила Grunhelm GS-2500
- пиляльна шина - 1 шт.
- пільная ланцюг - 1 шт.
- бачок для приготування паливної суміші
- набір ключів
- захисний чохол
- керівництво по експлуатації
- картонна упаковка
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 30 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 539 ₴

