Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 52 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,010 |
| Диаметр сверла | 5.1 мм |
| Довжина свердла | 86 мм |
| Объем | 0,000020 |
| Тип стали | HSS |
| Угол заточки | 118 °С |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




