Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Длина рабочей части | 62 мм |
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина свердла | 95 мм |
| Диаметр сверла | 2.5 мм |
| Угол заточки | 118 °С |
| Объем | 0,000005 |
| Покрытие | полірована сталь |
| Тип стали | HSS |
Информация для заказа
- Цена: 11,54 ₴




