Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 94 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,065 |
| Диаметр сверла | 11 мм |
| Довжина свердла | 142 мм |
| Объем | 0,000064 |
| Тип стали | HSS |
| Угол заточки | 118 °С |
Информация для заказа
- Цена: 51 ₴




