Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 41 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,006 |
| Диаметр сверла | 4.1 мм |
| Довжина свердла | 75 мм |
| Объем | 0,000005 |
| Тип стали | HSS |
| Угол заточки | 118 °С |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




