Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 39 мм |
| Угол заточки | 118 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,000 |
| Объем | 0,000005 |
| Диаметр сверла | 3.5 мм |
| Тип стали | HSS |
| Довжина свердла | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10,84 ₴




