Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,667 |
| Диаметр сверла | 3.2 мм |
| Довжина свердла | 65 мм |
| Объем | 0,000004 |
| Тип стали | HSS |
| Угол заточки | 118 °С |
Информация для заказа
- Цена: 10,71 ₴




