Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 24 мм |
| Угол заточки | 118 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,000 |
| Объем | 0,000003 |
| Диаметр сверла | 2 мм |
| Тип стали | HSS |
| Довжина свердла | 49 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11,39 ₴




