Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.400 |
| Диаметр сверла | 1.2 мм |
| Длина сверла | 38 мм |
| Объем | 0,000009 |
| Тип стали | HSS |
| Угол заточки | 118 °С |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


