Полотно ножівкове по металу 300 x 12.5 x 0.62, 24T, M2 Bimetal INTERTOOL HT-3021

влевовправо



Призначення
Ножівкове полотно призначене для пиляння виробів з металу, а також твердих матеріалів, таких як пластик, ламінат тощо. Використовується для встановлення у ручні каркасні ножівки.

Робочі параметри
Виготовлене полотно зі сплаву високошвидкісної сталі М2 та високотемпературної пружинної сталі, яка забезпечує покращені властивості еластичності та високий ресурс роботи. Дозволяє різати тверді матеріали та метали, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Розмір полотна становить 300*12,5*0,62 мм, частота зубців становить 24 зубці на 1 дюйм. Для встановлення у пилку передбачені спеціальні отвори в конструкції.
Ціна вказана за одне полотно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.020 |
| Длина полотна | 300 мм |
| Количество в упаковке | 100 ед. |
| Количество зубцов | 24 |
| Объем | 0.000004 |
| Применение | для металу |
| Толщина полотна | 0.62 мм |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴



