Комплект лез сегментних 18 мм, 7 сегментів, товщина 0.5 мм, сталь SK5, 10 шт/уп. INTERTOOL HT-0527 tp




Призначення
Для швидкої роботи, ніж повинен бути гострим та надійним. Щоб не втрачати час на заточку, використовують ножі з лезами, розділеними на сегменти (з сегментними лезами). Сегмент, який затупився легко відламується, і ви продовжуєте працювати гострим ножем.

Функціонал
Великий запас лез: в одній упаковці 10 лез по 7 сегментів, шириною 18 мм. Використовуються як витратна частина для будівельних, канцелярських та малярних ножів.

Надійні та міцні
Леза виготовлені з надійної японської сталі SK5, яка пройшла випробування часом та користується великою популярністю в багатьох країнах для виготовлення доліт та механічних пил, а також різних ручних інструментів. Леза відрізняються високою міцністю, не схильні до деформацій, при цьому ріжучі крайки лез довго залишаються гострими.

Кейс
Комплект упакований у пластиковий контейнер. Завдяки цьому ваші речі захищені від порізів під час перевезення. Пластикова упаковка також захищає леза від механічного впливу та попадання вологи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Общие | |
| Вес | 0.095 кг |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в упаковке | 10 ед. |
| Количество сегментов | 7 ед. |
| Материал изготовления | SK5 |
| Объем | 0,000177 |
| Тип | леза сегментні |
- Цена: 40 ₴




