Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм, шаг зуба 2,0 мм, для роботи з тонким листовим та

Пильне полотно по металу INTERTOOL SD-6009 призначене для розпилювання листів металу товщиною 2-5 мм. Після пиляння лишається рівний різ завдяки шагу зуба 2 мм. Загальна довжина полотна по металу дорівнює 77 мм, а його робоча частина – 50 мм. Цієї довжини достатньо, щоб виконати розпил металу товщиною 2-5 мм. Кількість полотен в упаковці – 5 од.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,030 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Крок зуба | 2 мм |
| Общая длина | 77 мм |
| Объем | 0,000027 |
| Применение | метал |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

