Пильне полотно для електролобзика SD-6003 дозволяє працювати з деревиною і пластиком. Середня відстань між зубців, що дорівнює 3 мм, оптимально підходить для виконання чіткого і рівного пропилу. Загальна довжина полотна складає 116 мм, а робоча довжина – 90 мм. Полотна у кількості 5 од. укомплектовані в картонну упаковку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,048 |
| Длина рабочей части | 90 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Общая длина | 116 мм |
| Объем | 0,000051 |
| Применение | дерево и пластик |
| Шаг зуба | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


