Пильне полотно SD-5998 – витратний матеріал електричного лобзика, який призначений для роботи по деревині і пластику. Полотно має спеціальну форму, за рахунок чого досягається мінімальна відстань між зубцями. Загальна довжина полотна складає 77 мм, а робоча – 50 мм. Полотно поставляється в картонній упаковці. Кількість полотен в упаковці – 5 одиниць.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,030 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Общая длина | 77 мм |
| Объем | 0,000043 |
| Применение | дерево и пластик |
| Шаг зуба | 1.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


