Корзина
promo_banner
+380 (97) 596-78-95
вул. Зубрівська 1а, Львов, Украина
Tools Prostor

Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,

Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,, фото 1
влево
  • Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,, фото 2
  • Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,, фото 3
  • Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,, фото 4
  • Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,, фото 5
  • Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,, фото 6
  • Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,, фото 7
вправо
  • Нет в наличии
  • Код: IT-GE-0053

227 ₴

Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,
Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, круг/сектор поливу до 12 м, Brass,Нет в наличии
227 ₴
+380 (97) 596-78-95
Менеджер
+380 (97) 596-78-95
Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Лінійка дощувальних пристроїв

Переваги моделі

Призначення

Призначення

Пульсуючий дощувальний пристрій незамінний, коли необхідно полити ділянку, город, газон, клумбу та інше. На відміну від ручного поливу зі шланга, завдяки розпилювачу, ґрунт зволожується рівномірно, не утворюються калюжі, до того ж ви не докладаєте великих зусиль на полив.


Ефективний полив

Ефективне зрошення

Розбризкувач імпульсний INTERTOOL GE-0053 зрошує велику площу при невеликій витраті води. Зона поливу в діаметрі до 12 метрів з максимальним тиском у системі до 6 атм. Ґрунт поливає «по колу» з можливістю регулювання повної чи часткової зони.


Легко підключити

Легко під’єднати

Підключається до водопроводу за допомогою універсального адаптера 1/2". Ви також можете під’єднати зрошувач послідовно до лінії через зовнішню різьбу 3/4", попередньо викрутивши заглушку.


Зручна робота

Зручний

Розпилювач виконаний з міцних пластикових та металевих елементів, що забезпечують надійність розпилення та практично безшумну роботу.

Його легко переносити з місця на місце та стаціонарно встановлювати на потрібній ділянці. Зручна форма ніжки-кілка дозволяє надійно зафіксувати його у ґрунті.

 


 

Характеристики
Основные атрибуты
ПроизводительIntertool
Пользовательские характеристики
Вес0,186
Дальність поливу12 м
Материаллатунь, цинк
Объем0,002081
Підключення1/2"
Типпульсуючий
Информация для заказа
  • Цена: 227 ₴