Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм, шаг зуба 0,8 мм, для роботи з тонколистовим та

Полотно INTERTOOL SD-6008 дозволяє виконувати акуратний і чистий розпил тонколистового металевого матеріалу і металевих заготовок. Шаг зуба не перевищує 0.8 мм. А це значно підвищує якість розпилу. Загальна довжина полотна складає 77 мм, а його робоча частина – 50 мм. Для роботи з тонколистовими матеріалами з металу цього цілком достатньо. Полотна INTERTOOL у кількості 5 од. укомплектовані в міцну картонну упаковку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,035 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Крок зуба | 0.8 мм |
| Общая длина | 77 мм |
| Объем | 0,000043 |
| Применение | метал |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

