Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 75 мм, відстань між зубцями 4,0 мм, для роботи




Призначення
Полотна для лобзика призначені для прямого різання дерева, столярних матеріалів, твердої і м'якої деревини, фанери тощо. Мають збільшену відстань між зубцями - 4 мм, що дозволяє швидше і ефективніше виконувати розпилювання матеріалу.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної високовуглецевої сталі збільшеної твердістю для міцності і зносостійкості. Ідеально підходять для швидкого чорнового розпилювання деталей і заготовок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.041 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Крок зуба | 4 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | дерево |
Информация для заказа
- Цена: 133 ₴

